CATLIKE OKULARY MAVERICK ŻÓŁTY FLUOR
OZNACZENIA
 
Symbol 0617003
rozmiar ROZMIAR:
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 
 

OKULARY CATLIKE MAVERIC


Okulary Catlike zawsze staramy się napełniać nasze produkty esencją naszej marki. Maverick zachowuje unikalny styl marki, wraz z maksymalną stabilnością i lekkością.


Slicex
Technologia SLICEX to specjalne soczewki,które cechują się dużą elastycznością i odpornością. Bardzo dużą zaletą jest fakt ,że wszystkie szkła marki Catlike wyposażone są w technologię SLICEX.

Anti-Fog
Ochronne soczewki UVA / UVB z powłoką zapobiegającą parowaniu i skraplaniu się pary wodnej na szkłach.

System wymiany oprawek
System wymiany oprawek w które wyposażone są prawie wszystkie modele okularów rowerowych Catlike. System wymiany oprawek cieszy się szybką możliwością zmiany oprawek , która umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności w każdych warunkach pogodowych.

Regulowany nosek
Regulacja noska oprawek pozwala na lepsze dopasowanie okularów dla większego komfortu.

Non Slip
Technologia non slip czyli antypoślizgowe wykończenie okularów. Wyłożone materiałem antypoślizgowym elementy okularów na odcinku ramion i nosa, zapewniają dużo lepszą przyczepność i wysoki komfort jazdy w ekstremalnych warunkach.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.