ORCA PIANKA DAMSKA 3.8 ENDURO L CZARNA
OZNACZENIA
 
Symbol GVN85401
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 

ORCA PIANKA 3.8


Pianka 3.8 dzięki dodatkowemu stabilizatorowi bocznego rdzenia, rozszerzonemu Exolift i Aerodome oraz bardziej elastycznym ramionom i barkom, nowy 3.8 zapewnia idealną opcję dla pływaka, który potrzebuje dodatkowej pływalności i lepszej pozycji pływania jako podstawowego wymogu, ale także docenia niezrównane uczucie wolności w ich udarze. Nowy produkt w piance 3.8, CLS używa mniej elastycznego materiału na panelach rdzeniowych do stabilizacji ciała. Garnitur wydaje się sztywny, ale raz w wodzie daje uczucie pływania na desce surfingowej - znacznie poprawiając pozycję ciała, a także szybkość. Rozszerzony Exolift, który obejmuje cały dolny przedni panel męskiego kombinezonu, w połączeniu z panelami Aerodome2 od dolnej części pleców do łydki kombinezonu 3.8 zapewnia największą wyporność w każdym z naszych garniturów. Męskie i żeńskie panele pływalności umożliwiają bardziej spersonalizowane wsparcie pływania ze zrównoważoną pływalnością. Zastosowanie neoprenu 1,5 mm 40cell na ramionach 3,8 jak i pod pachami sprawia, że ​​ta wersja modelu 3.8 jest najbardziej elastyczna w historii - zapewniając niezrównany rozciągliwość tam, gdzie jest to najważniejsze. "


ZASTOSOWEANE TECHNOLOGIE:

YAMAMOTO
Korporacja Yamamoto jest światowym głównym dostawcą wysoko wydajnych neoprenów. Jego pieczęć reprezentuje jakość, technologię i innowacje.

40 CELL

40-calowy neopren firmy Yamamoto to przedostatnia elastyczność, elastyczność, dopasowanie i wygoda. Po drugie tylko 44 centymetry przy najwęższym marginesie i zlokalizowane w kluczowych obszarach o wysokiej rozciągliwości w kombinezonach Predator, Alpha i 3.8, panele te przyczyniają się do zapewnienia najwyższej jakości doświadczenia pływania w kombinezonach piankowych.


CLS

System Core Lateral Stabilizer (CLS) to nowa, rewolucyjna funkcja zapewniająca pomoc w dopasowywaniu ciała. Efektem zastosowania bocznych paneli Exo-Cell o grubości 5 mm obok płyty czołowej Exo-Lift 4 mm jest urządzenie pływające - stabilizujące rdzeń, zapobiegając ruchowi bocznemu bez ograniczania toczenia. Rezultatem jest nieskomplikowana opływowa pozycja ciała, pozwalająca na mniejsze zmęczenie, a tym samym szybszy czas w wodzie.


SCS

Działając jako powłoka na neoprenie o zamkniętych komórkach, Super Composite Skin (SCS) stała się punktem odniesienia dla powlekania neoprenu z gładkiej skóry używanego w kombinezonach triathlonowych w celu zmniejszenia tarcia i zwiększenia prędkości w wodzie. Struktura mikrokomórkowa powłoki SCS odpycha wodę w kontakcie z powietrzem i zmniejsza opór powierzchni w kontakcie z wodą. Mniejsze tarcie = większa prędkość!


HYDROLIT

Panele HydroLite sprawiają, że przejście staje się jeszcze szybsze dzięki superszybkiemu SCS (Nano ICE w Predatorze), który w połączeniu ze specjalną wyściółką absorbuje mniej wody, aby poprawić pływalność, a jednocześnie jest wyjątkowo elegancki - szybkie wybieranie garnituru w celu jego usunięcia w trakcie przechodzenia, oszczędzając cenne rzeczy sekundy.


INFINITY SKIN

Liczy się to, co jest w środku, a wyjątkowa podszewka Orca InfinitySkin odgrywa integralną rolę w niewiarygodnej elastyczności naszych najlepszych pianek. Wykonany z nylonu o wysokiej rozciągliwości, InfinitySkin jest strategicznie rozmieszczony tam, gdzie wymagane jest maksymalne rozciągnięcie i pozwala piance dynamicznie poruszać się podczas suwu pływackiego.


AERODOME 2

Pod spiętrzoną powierzchnią neokrenowi Aerodome z 39 komórkami Orca znajdują się setki wnęk powietrznych, które zapewniają 30% więcej wyporu niż normalny 5 mm neopren. Panele aerodome są strategicznie rozmieszczone wokół najcięższych części ciała, podnosząc Cię do optymalnej pozycji do pływania. Aerodome 2 to ulepszenie, które wykorzystuje nową podszewkę, aby zwiększyć elastyczność i wygodę. Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.

>

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.