ORCA PIANKA MĘSKA RS1 OPENWATER DÓŁ 7 CZARNY
OZNACZENIA
 
Symbol GVNZ0701
rozmiar ROZMIAR:
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 

 

ORCA OPENWATER RS1 BOTTOM

 

Pianka RS1 to idealna opcja dla pływaka Openwater, który ceni sobie dodatkowe opcje oferowane przez dwuczęściowy kombinezon, kombinezon Openwater RS1 zapewnia najwyższą elastyczność z dostatecznym dodatkiem i ciepłem, aby podbić siedem mórz w komforcie. KOMPLET DWUCZĘŚCIOWY Dając użytkownikowi doskonałe rozwiązanie, aby znaleźć idealne dopasowanie. Górna i dolna połowa kombinezonu mogą być wybrane w różnych rozmiarach i połączone ze sobą. Daje ci idealne dopasowanie do długich kąpieli. Super rozciągliwy materiał można łatwo wciągnąć i zdjąć. SYSTEM VELCRO SEAL Zastąpienie tradycyjnego zamka błyskawicznego systemem rzepów Velcro zapewnia większą rozciągliwość niż zamek błyskawiczny, dzięki czemu zwiększa się elastyczność pianki. CIEPŁY PANEL KLINOWY Panel klatki piersiowej Yamamoto o wielkości 3mm 39cm zapewnia dodatkową pływalność i elastyczność, a jednocześnie oferuje maksymalną elastyczność.

  

ZASTOSOWEANE TECHNOLOGIE:

 

YAMAMOTO
Korporacja Yamamoto jest światowym głównym dostawcą wysoko wydajnych neoprenów. Jego pieczęć reprezentuje jakość, technologię i innowacje.

 

SCS

 

Działając jako powłoka na neoprenie o zamkniętych komórkach, Super Composite Skin (SCS) stała się punktem odniesienia dla powlekania neoprenu z gładkiej skóry używanego w kombinezonach triathlonowych w celu zmniejszenia tarcia i zwiększenia prędkości w wodzie. Struktura mikrokomórkowa powłoki SCS odpycha wodę w kontakcie z powietrzem i zmniejsza opór powierzchni w kontakcie z wodą. Mniejsze tarcie = większa prędkość!

 

 

 

40 CELL

 

40-calowy neopren firmy Yamamoto to przedostatnia elastyczność, elastyczność, dopasowanie i wygoda. Po drugie tylko 44 centymetry przy najwęższym marginesie i zlokalizowane w kluczowych obszarach o wysokiej rozciągliwości w kombinezonach Predator, Alpha i 3.8, panele te przyczyniają się do zapewnienia najwyższej jakości doświadczenia pływania w kombinezonach piankowych.

 

 

 

HYDROLIT

 

Panele HydroLite sprawiają, że przejście staje się jeszcze szybsze dzięki superszybkiemu SCS (Nano ICE w Predatorze), który w połączeniu ze specjalną wyściółką absorbuje mniej wody, aby poprawić pływalność, a jednocześnie jest wyjątkowo elegancki - szybkie wybieranie garnituru w celu jego usunięcia w trakcie przechodzenia, oszczędzając cenne rzeczy sekundy.

 

 

 

INFINITY SKIN

 

Liczy się to, co jest w środku, a wyjątkowa podszewka Orca InfinitySkin odgrywa integralną rolę w niewiarygodnej elastyczności naszych najlepszych pianek. Wykonany z nylonu o wysokiej rozciągliwości, InfinitySkin jest strategicznie rozmieszczony tam, gdzie wymagane jest maksymalne rozciągnięcie i pozwala piance dynamicznie poruszać się podczas suwu pływackiego.

 

 

 

 Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.