ORCA STRÓJ STARTOWY 226 TOP MĘSKI M CZARNY-CZERWONY
OZNACZENIA
 
Symbol HVD45115
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 
 

ORCA CORE TRI TANKKoszulka bez rękawów to doskonałe uzupełnienie Twojego dwuczęściowego stroju do biegania. Wygodny i oddychający materiał, zapewnia chłód podczas długich godzin treningów i zawodów. Możesz także nosić wszystko, czego potrzebujesz, takie jak paski żywieniowe i żele, z tyłu kieszenie. Koszulki wykonane są z przyjaznych dla środowiska, wytrzymałych materiałów. Będzie ci wygodnie przez cały czas trwania zawodów.WYDAJNOŚĆ Wszystkie nowe, lżejsze tkaniny AquaStretch schną szybciej i zapewniają lepszą oddychalność, a wodoodporna powłoka Orca Enduro poprawia połysk podczas pływania.

ODDYCHAJĄCE Boki boczne nowej generacji zapewniają dodatkową oddychalność i komfort, a tylna ścianka Soft Mesh zapewnia jeszcze więcej oddychalności tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

PRZECHOWYWANIE Dwie zakryte kieszenie z tyłu po obu stronach dolnej części pleców zapewniają dużo miejsca na przechowywanie potrzebnego odżywienia w miejscu, które nie będzie się odbijało

WIDOCZNOŚĆ Odblaskowy nadruk zapewnia ci widoczność, gdy światło zaczyna spadać

Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.