ORCA STRÓJ STARTOWY DAMSKI CORE S NIBIESKO-BŁEKITNY
OZNACZENIA
 
Symbol FVC54896
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 
 

ORCA CORE RACE SUIT


Jeśli szukasz oddychającego, niedrogiego sprzętu, który pozwoli ci przejść szkolenie i ścigać się.  Kombinezon wyścigowy Core Race Suit, w przystępnej cenie, wykorzystuje kombinację lekkich materiałów Aquastretch i wysoce 
oddychających tkanin parowych. Strategicznie rozmieszczone ukryte kieszenie zapewniają łatwy dostęp do Twojego
odżywiania, a 6-milimetrowa kozica Tri-Support zapewnia większy komfort na rowerze - dzięki czemu ten kombinezon
jest idealny do triathlonu.

WYDAJNOŚĆ Nowa, lżejsza tkanina AquaStretch schnie szybciej i zapewnia lepszą oddychalność, a wodoodporna
powłoka Orca Enduro poprawia połysk podczas pływania.

ODDYCHAJĄCE Boki boczne nowej generacji zapewniają dodatkową oddychalność i komfort, a tylna ścianka Soft Mesh zapewnia jeszcze więcej oddychalności tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

NAJWYŻSZY KOMFORT 6-milimetrowa wkładka Italian Tri-Support o gęstości 120 kg i ulepszonej linii nacisku oraz smukłej konstrukcji zapewnia większy komfort na rowerze.
PRZECHOWYWANIE Dwie zakryte kieszenie z tyłu po obu stronach dolnej części pleców zapewniają dużo miejsca na przechowywanie potrzebnego odżywienia w miejscu, które nie będzie się odbijało 

WIDOCZNOŚĆ Odblaskowy nadruk zapewnia ci widoczność, gdy światło zaczyna spadaćZastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.