ORCA STRÓJ STARTOWY DAMSKI CORE SHORTSLEV RACES S/10 BK
OZNACZENIA
 
Symbol HVCE4802
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 

ORCA CORE SHORT SLEEVE RACE SUIT

Kombinezon wyścigowy Core Men o krótkim rękawie, z krótkim rękawem, w przystępnej cenie, wykorzystuje kombinację lekkich materiałów Aquastretch i wysoce oddychających tkanin parowych. Strategicznie rozmieszczone ukryte kieszenie zapewniają łatwy dostęp do Twojego odżywiania, a 6-milimetrowa kozica Tri-Support zapewnia większy komfort na rowerze - dzięki czemu ten kombinezon jest idealny do triathlonu. 

PROJEKT Z KRÓTKIM RĘKAWEM Zapewniając lepszą aerodynamikę na rowerze, a także dodatkowe zabezpieczenie przeciwsłoneczne, ten krótki rękaw zapewnia opcję cenową dla osób szukających szybkiego kombinezonu wyścigowego.

AQUASTRETCH Ta lekka tkanina szybko schnie i zapewnia najwyższą oddychalność, podczas gdy jej wodoodporna powłoka poprawia poślizg podczas pływania.

PANELE PIONOWE VAPOR W połączeniu z miękkim, siatkowym panelem tylnym, te boczne panele boczne zapewniają dodatkową oddychalność i komfort tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

TRI-SUPPORT CHAMOIS Ta 6-milimetrowa wkładka o gęstości 120 kg i ulepszonej linii nacisku oraz smukłej konstrukcji zapewnia większy komfort na rowerze "

 

OPINIE "Testerzy byli zachwyceni, że w końcu znaleźli kombinezon, który nie powodował podrażnień ani przetarć dzięki przemyślanym, dobrze przemyślanym szwom i wszyscy zadeklarowali, że nie będą mieli żadnych wyrzutów w tym zakresie, jeśli chodzi o korzyści aerodynamiczne i ochronę przeciwsłoneczną. Chamois 6mm Tri Support Chamois był jednym z najlepiej przetestowanych dzięki ulepszonej linii nacisku i smukłej konstrukcji, a także szybko wysychał. (...) "

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.