ORCA STRÓJ STARTOWY KIDS CORE 10 CZARNO-NIEBIESKI
OZNACZENIA
 
Symbol JVCK1008
rozmiar 10
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 

CORE STRÓJ STARTOWY DZIECIĘCY

Jakość gamy Core dla dorosłych jest teraz dostępna również dla dzieci. Zastosowane wysokowydajne tkaniny zapewniają niską absorpcję wody i dobrą kompresję. Kombinezon Core Kid Race Suit jest wygodny i wytrzymały, ponieważ wykonany został z tych samych materiałów co wersja dla dorosłych. Składa się z ekologicznie wytrzymałego włoskiego materiału, wysokiej jakości nylonu z odzysku, który zapewnia optymalne dopasowanie, ochronę przed słońcem i maksymalną przepuszczalność. Strój został wykonany z irchy, która została specjalnie zaprojektowana dla dzieci trenujących triathlony. Kombinezon dla wschodzących gwiazd.


Długowieczne tkaniny
Długowieczna włoska tkanina wykonana jest z LYCRA® XTRA LIFE ™, dzięki czemu jest bardziej odporna na zużycie. Idealna tkanina dla dzieci.


Aquastretch
Ta lekka tkanina szybko schnie i zapewnia doskonałą przepuszczalość, a jej wodoodporna powłoka Orca Enduro pozwala jej sunąć po wodzie podczas pływania.


Ircha Tri-Support
9-mm włoska ircha o gęstości 65 kg / m3 jest idealna do triathlonu i zapewnia niezbędną ochronę młodym sportowcom.


Przyjazny naturze
Tkaniny wykonane są w 80% z nylonu z recyklingu.


Przechowywanie
Dwie otwarte tylne kieszenie zapewniają małym dzieciom łatwy dostęp do jedzenia.

KID JVCK

Sizes: XS/8, S/10, M/12, L/14

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.