SERFAS RĘKAWICZKI ZEN FF DŁUGIE MĘSKIE BIAŁO/CZARNY S
OZNACZENIA
 
Symbol JZMF-WB-2
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
OPIS
 

SERFAS RĘKAWICZKI ZEN FF MĘSKIE BIAŁO-CZARNE S

Gdy szlak staje się trudny, sięgnij po rękawiczki SERFAS ZEN FF, aby osiągnąć wyższy stan kontroli kierownicy. Rękawiczki zaprojektowane są tak, aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz w cenie jaką chcesz.

Rękawiczki z długim palcem. Wzmocnienia na kostkach. Ogumowane opuszki palców zapewniające lepszy chwyt dźwigni hamulca. Elastyczny mankiet.

SERFAS ZEN to unikatowe rękawiczki łączące w sobie komfort, wydajność i atrakcyjną cenę. Zostały zaprojektowane są tak, aby dać Ci pewny chwyt i wyczucie kierownicy dzięki wersji Full Finger – długie palce dają większą ochronę w trudniejszym terenie.

Specyfikacja:

  • Specjalnie wyściełane dłonie w celu obniżenia wstrząsów na kierownicy oraz zapobieganiu drętwienia w trakcie jazdy

  • Podwójne szwy dla zwiększonej trwałości

  • Ultra oddychająca, szybko odprowadzająca wilgoć i rozciągliwa siatka dla dodatkowego komfortu

  • Owinięte opuszki palców dla zwiększenia komfortu i trwałości

  • Neoprenowy mankiet zapewnia idealne dopasowanie

  • Odblaskowe wykończenie dla zwiększenia widoczności

  • Kolory: biało-czarny, czarny, czerwono-czarny, niebiesko-czarny



SERFAS to wysokiej jakości produkty rowerowe i największy producent akcesoriów rowerowych w USA. W ofercie SERFASA znajdują się takie rzeczy, które użytkownik roweru eksploatuje na co dzień, wśród nich są takie produkty jak: gripy, rękawiczki, pompki, oświetlenie, liczniki, zapięcia, klocki hamulcowe i wiele innych.






Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.